Jdi na obsah Jdi na menu
 


Over the Hills and Far Away - The Best

13. 2. 2008

Nejlepší songy z Over the Hills and Far Away


Over the Hills and Far Away je demoalbum a proto také obsahuje jen čtyry písně. Já jsem ho ale stejnak zařadil mezi ostatní alba, protože jsou na něm songy, které by si vskutku zasloužili, aby byli zařazeny mezi ostatní rovnocenné songy. A navíc každá ta píseň má své osobité kouzlo, které vás rozhodně zaujme. Ať již je to dynamický Over the Hills and Far Away, nebo mrazivě smutný Away. Toto album (nebo chcete-li demoalbum) si rozhodně zaslouží pozornost nejen každého fanouška Nightwish, ale i každého člověka, který je spřízněný s Gothicmetalem....Jo a abych nezapomněl! Tady máte (tentokrát jen dva) mé NEJ Songy!!!

1. Over the Hills and Far Away
2. Tenth Man Down


Tak jsem zvědav, co si myslíte vy!! Považujete také jako já Over the Hills and Far Away za plnohodnotné album, nebo jen za rychle zhotovenou desku (demoalbum). A co písně? No uvidíme...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Karmen

(Ahoj!, 8. 12. 2009 16:26)

Ahoj!Já původně Nightwish neznala ale brácha našel krabici s klipy a tak sem si over the hill and far away pouštěla dokola a dokola a dokola až sem si radši lehla ale pak sem si to dala do mobilu a poslouchám to ted...Jo, super refrén!Ahoj... =)

Best!!

(Lucca, 7. 9. 2008 14:58)

Teď už mám jinej názor je to best album ještě s once!!:-))))))))))))))))))))))))))))Over the hills and far away-best písnička od Nightwish,Tenth man down-taky best písničky no fakt good...:-)))))))))))

Nightwish

(Lucca, 15. 7. 2008 16:21)

No tak to řeknu jako mě se album over the hills and far away moc nelíbí,ale je v něm moja nejoblíbenější písnička od nightwish-over the hills and far away,takže je to celkem dobrý album.A písnička astral romance taky není špatná:D.